9,95
Beschikbaar via nabestelling
Roze grapefruit, lychee en passievrucht, met een vleugje asperges. Fris en harmonieus, veel volume met tonen van vanille.
Rijk en vet, met een mooie frisheid. Supervolle Chardonnay met een duidelijke houtlagering. Topwijn! Weelderig met veel finesse en mineraliteit, met een goede lengte, maar toch niet te zwaar.
De Prosecco Superiore Valdobbiadene Millesimato DOCG is hét raspaardje van Antino Facchin, gemaakt van geselecteerde druiven en met uiterste nauwkeurigheid gevinifieerd. Deze fijne mousserende wijn heeft een mooie, lichtgouden kleur. Verfijnde aroma’s van fruit, acacia bloemen, blauwe regen en groene appel. De mousse is eveneens zeer verfijnd. Zachte, frisse smaak met een elegante en lange afdronk.
De Moscato d’Asti Sourgal van Elio Perrone is een licht parelende witte wijn. In de neus onmiskenbaar Muskaat. De smaak is heerlijk zoet met lekker veel frisheid van de belletjes.
Ben je al 18?