Gesloten op 11 en 12 juli! Ook geen levering. Negeren
7,95
Beschikbaar via nabestelling
Douro
Portugal
De Castillo de Mendoza Reserva is robijn-/kersenrood van kleur. In de neus rijp zwart fruit, koffie, kruidig, vanille en kaneel. Krachtige structuur, zachte tannine met een lange aangename afdronk.
De Regent is een droge rode kruidige rode wijn met een bite, gemaakt van de Regentdruif en heeft aroma’s van zwarte bes en een klein beetje laurier. De wijn is fruitig en wat kruidig van smaak, heeft zachte tannines, door een houtlagering. Een karaktervolle rode wijn.
7 op voorraad
De kleur is granaatrood, briljant. De neus onthult tonen van rijp zwart fruit, gemarkeerd door zwarte bes. In de mond is de wijn ruim en krachtig met een mooie tanninestructuur en een aanhoudende afdronk op een vleugje vanille.
Klassieke Ribera, krachtig, vol en rijk en met veel nuances van o.a. donker fruit (braam) laurier en cederhout met zijdezachte afdronk.
Ben je al 18?