13,95
Leverbaar vanaf n.t.b.
Douro
Portugal
Aroma’s van rode pruimen, rode kersen en wat florale tonen. Ronde smaken en een mooie balans, aangenaam, evenwichtig met een zoete warme afdronk. (afbeelding wijkt iets af van de fles die we op voorraad hebben)
Klassieke Ribera, krachtig, vol en rijk en met veel nuances van o.a. donker fruit (braam) laurier en cederhout met zijdezachte afdronk.
Domaine Gayda Chemin de Moscou is een rode wijn met een diep paarse (bijna ondoorzichtige) kleur. In de expressieve neus vind je peper, kaneel, specerijen en viooltjes. De smaak van deze biologische rode wijn is verleidelijk en open met explosief donker fruit, specerijen en mineralen ondertoon. De wijn is complex, dik en vol zonder zwaar te zijn, de tannine is mooi verweven. Afdronk is lang en vol, ga er maar even voor zitten en geniet!
De Castillo de Mendoza Reserva is robijn-/kersenrood van kleur. In de neus rijp zwart fruit, koffie, kruidig, vanille en kaneel. Krachtige structuur, zachte tannine met een lange aangename afdronk.
Ben je al 18?