10 t/m 25 augustus gesloten! Ook geen levering. Negeren
7,95
Beschikbaar via nabestelling
Douro
Portugal
Robijnrode wijn met geuren van kersen, met houttonen van de fustrijping op Frans eiken. In de mond gul en vlezig fruit met mooie frisse zuren en zachte tannine. Goed alternatief voor rode Bourgogne, die op dit kwaliteitsniveau veel prijziger is.
Raiz de Guzman Reserva is een intens kersenrode wijn met granaatrode afwerking, helder en zuiver. Geroosterde aroma’s gaan vooraf aan rijp rood fruit, venkel, gedroogd en gerookt fruit. Persoonlijkheid, volume, zachtheid en lengte in de mond. Gestructureerd en romig.
De Esprit de la Commanderie heeft een diep kersenrode kleur met een robijnrode rand. Na een gereserveerde start, opent de wijn bij het ronddraaien in het glas en wordt fijn en complex. Aroma’s van zwart fruit, vanille en kruidige tonen. In de mond een schone, soepele aanzet die leidt naar afgeronde, mooi uitgebalanceerde textuur. De afdronk is langdurig met lichte hints van toast en zoethout.
De kleur is granaatrood, briljant. De neus onthult tonen van rijp zwart fruit, gemarkeerd door zwarte bes. In de mond is de wijn ruim en krachtig met een mooie tanninestructuur en een aanhoudende afdronk op een vleugje vanille.
Ben je al 18?